ТОВ 'Госномера' - автономери - виготовлення автомобільних номерів - держ номери на машини - термінове виробництво!

Якщо, потрапивши в ДТП або невдало втрапивши в замет, ви пошкодили або втратили авто номери України, або коли ці знаки були вкрадені або проіржавіли, звертайтеся до ТОВ 'Госномера' - для вас ми виготовимо нові (дублюючі) номерні знаки. Замовивши в нашій компанії авто номер, ви заощадите час, а також збережете нерви. Інформацією про те, яким чином автономер можна замовити і потім отримати у своє володіння, наповнений наш сайт. Інформація, що знаходиться на сайті, познайомить вас і з цінами на дублікати автомобільних номерів. Відзначимо, що термінове виготовлення дублікатів - процедура цілком легальна.

 

Дублікати держ номерів

Якщо автомобільні номерні знаки України були вкрадені, пошкоджені в результаті ДТП або занепаду, автомобільні номери ви можете замовити виготовлення дубліката автономерів. Для того щоб замовити дублікати номерів, необхідні підтверджуючі документи техпаспорт і посвідчення особи.

Вартість: від 250 грн


Оформити замовлення

 

Американські авто номери

Для того, щоб замовити і отримати нові автономери України нестандартного формату (американські, арабські, японські), рекомендуємо виготовлення американських авто номерів. Номери автомобілів виготовлення номерів на машину ми здійснюємо офіційно. Американські номера є додатковими.

Вартість: від 600 грн


Оформити замовлення

 

Імені номерні знаки

Іменні авто номери для українських автовласників виготовляє ТОВ «Госномера». Держ номер машини може містити будь-яку комбінацію букв і цифр, що не суперечить правилам. Нові номери машин закріплюються за автовласниками офіційно. Виготовлення іменних авто номерів доповнюється отриманням дозвільного листа Держдепартаменту ДАІ.

Вартість: від 2400 грн


Оформити замовлення

 

Сувенірні номери

Виготовлення сувенірних авто номерів пропонує українським автовласникам ТОВ «Госномера». Нові держ номери на авто виготовляються за індивідуальним замовленням. Виготовлення держ номерів на автомобіль ведеться з використанням алюмінієвих пластин. Сувенірні номери можна використовувати в якості подарунка.

Вартість: від 300 грн


 

 

 

Виготовлення номерних знаків у ТОВ «Госномера» - вигідний захід

Виготовлення автономерів ведеться фахівцями компанії на інноваційному обладнанні, з використанням новітніх технологій. Виготовлення авто номерів, необхідних у разі їх втрати або занепаду, замовити нескладно. Якщо вам необхідно виготовлення держ номерів на машину, зробіть заявку на нашому інтуїтивно зрозумілому веб-сайті. Виготовлення номерних знаків для українських автовласників ведеться цілком легально. Коштують нові номерні знаки автомобілів недорого - в цьому ви переконаєтеся, ознайомившись з представленою на нашому сайті інформацією. Дублікати номерних пластин стійкі до агресії зовнішнього середовища, довговічні, надійні. Завдяки неперевершеній якості нанесений на них номер не втратить яскравості протягом багатьох років. Наша компанія виготовляє не тільки дублікати, а й знаки американські, сувенірні, а також для санок та колясок.

 

Переваги фірми ТОВ «Госномера», що виготовляє дублікати номерів

Якщо виготовлення реєстраційних державних номерів вас цікавить, звертайтеся до ТОВ «Госномера». Наші фахівці здійснюють виготовлення американських авто номерів, дублікатів втрачених або застарілих номерів, а також виготовлення номерів сувенірних і номерних пластин для санок, велосипедів, колясок. Нестандартні американські номери, як і інші види номерних пластин, робляться за інноваційними технологіями, на сучасному обладнанні. Технології при цьому застосовуються найсучасніші. Дублікат номерів ідеально відповідають новітнім вимогам ГОСТ. Замовлення здійснити нескладно, оскільки наш сайт інтуїтивно зрозумілий. Доставлять замовникові знак машини номерний, придбаний за цілком лояльною ціною, одним з найбільш зручних для нього способів. .

 

Поділитися:
Держномери 5 з 5 на основі 1 оцінок і 1 відгуків