Американські автономери виготовлення - квадратні гос номера - номери автомобільні США - японські авто номери

Випущені виробниками Америки (США), Японії та арабських країн для свого ринку квадратні номери відрізняються нестандартним розміром знака: 300 мм х 150 мм. Для того, щоб українські автовласники могли користуватися такими автомобілями, в ДСТУ були внесені зміни. Тому на території України вважаються додатковими американські номери з 2006-го року згідно ДСТУ 4278:2006 використовувати дозволено.

Виготовляються американські номери згідно ДСТУ 4278:2006, за тією ж технологією, що й звичайні автономери, тому вони володіють усіма необхідними захисними ознаками - голограмою, світловідбиваючої плівкою і штампом виготовлювача.

 

ПРИМІТКА ПРИКЛАД НОМЕРНОГО ЗНАКА ВАРТІСТЬ  
1 Номер американського зразка, розмір 300х150 мм.
Стандарт 2015 Евро
американський номер на машину 1 номер — 539 грн
Комплект — 999 грн
Замовити номер
2 Номер американського зразка, розмір 300х150 мм.
американський номер на машину 1 номер — 499 грн
Комплект — 899 грн
Замовити номер
3 Пластмасова рамка під американський номер. Рамка під американський номерний знак 1 номер — 90 грн
Комплект — 180 грн
Замовити номер

 

Американські авто номери - необхідна придбання

Якщо ви стали власником автомобіля, виготовленого в США, Японії або який-небудь арабській країні, то вже знаєте, призначене для заднього номера посадочне місце має особливий формат. Тому американські номери машин, що відрізняються форматом 300 х 150 мм, стають життєвою необхідністю. Лише така номерна пластина ідеально впишеться у відведений для неї місце. Квадратні американські автономери, виготовлення яких здійснює ТОВ «Госномера», можна замовити на веб-сайті нашої компанії. Для цього в онлайн режимі слід заповнити просту форму, а потім разом зі сканами документів відправити її на нашу адресу. Український автовласник може замовити або алюмінієві американські авто номери, або не надійні і підроблені їх аналоги з пластмаси. ТОВ «Госномера» пропонує тільки перший варіант - номери з алюмінію, а також рамки, за допомогою яких номери автомобільні американські кріпляться на посадкове місце.


втрачених, пошкоджених

Вартість від 250 грн.
Термін 1 година

 

Оформити замовлення


квадратні авто номери

Вартість від 600 грн.
Термін 1 година

 

Оформити замовлення


індивідуальні держ номери

Вартість від 2400 грн.
Термін 1 місяць

 

Оформити замовлення

 

Чому квадратні держ номери варто придбати в ТОВ «Госномера»

ТОВ «Госномера» виконує виготовлення американських номерів для українських водіїв, які стали власниками американських, японських і арабських автомобілів. Квадратні американські автомобільні номери, купити які можна в нашій компанії, офіційно дозволені до застосування української ДАІ. Ми виготовляємо квадратні держ номери з алюмінію, і ціна їх складає всього 600 гривень за одиницю. Виготовляються номерні знаки на інноваційному обладнанні, із застосуванням найсучасніших технологій. Тому якість номерних пластин гідна похвали. Замовити японські авто номери ви можете дуже просто, а щоб отримати їх у своє володіння, у формі заявки необхідно вказати найбільш зручний спосіб доставки, вибравши його з декількох запропонованих варіантів. Вартість рамки, призначеної для закріплення нестандартного номера на автомобілі, складає 50 гривень.

 

Поділитися:
Держномери 5 з 5 на основі 1 оцінок і 1 відгуків