ТОВ "Госномера" - контакти, де купити номера на машину

 
Якщо Ви бажаєте задати нам питання, зробити замовлення, надіслати копії документів, чи скан квитанції про оплату, скористайтесь формою:
Ім'я:*
Ваш телефон:*
E-mail:
Текст повідомлення:*
Додати файл
Ви можете прикріпити до повідомлення файли, наприклад документи (макс: 5-ть файлів)
Ваше повідомлення успішно відправлено
Помилка, повторіть ще раз
Помилка, Ви не можете відправляти запити більше 5-ти разів на годину!
Помилка відправки файлу
Надсилаючи замовлення, Ви подтверджуєте точність усієї введеної інформації і погоджуєтесь з умовами користувальницької угоди
* - поля обязательные для заполнения

ТОВ "Госномера"

(097) 710-80-82
(050) 863-02-62
(044) 222-88-20

Пошта:
info@gos-nomera.com.ua

Графік роботи:
пн-пт:    з 9:00 до 18:00
сб-нд:     вихідний

 

Карта проїзду:

м. Київ, вул. Глибочицька, 33/37

м. Житомир, вул. І. Кочерги, 5а

 

Де купити номера на машину автовласникові України

Про те, де купити номери на машину, досвідчені українські автовласники знають давно: найбільш вигідним придбання буде в ТОВ «Госномера». Для здійснення замовлення слід зайти на сайт нашої компанії, вибрати цікавий для вас тип номерного знака і натиснути «замовити». В формі, яка з'явилася на екрані, потрібно заповнити поля. Замовлення після заповнення цієї форми отримає певний код, а програма сформує рахунок на оплату, здійснити яку можна через відділення ощадбанку України. Варіанти оплати, як і способи доставки, будуть узгоджуватися з менеджером, який зателефонує вам за вказаною в заявці телефону.

Де замовити держ номер для автомобіля вигідно

З деяких пір українських автовласників питання «де замовити держ номер» не хвилює - вони сміливо звертаються до послуг ТОВ «Госномера», оскільки в цій компанії придбати номерні пластини можна без зайвих проблем. Ціна на номерні знаки цілком доступна, а способи доставки виробів різноманітні. Здійснюється виробництво автономерів на передовому технологічному обладнанні, при цьому номерні пластини мають всі необхідні правилами атрибути захисту - відбиваюча світло плівка, штамп виготовлювача, а також обов'язкова голограма. Наші номерні знаки відрізняються особливою надійністю і довговічністю.

 

Поділитися:
Держномери 5 з 5 на основі 3 оцінок і 3 відгуків