Іменні автономери - виготовлення іменних номерів - авто номери блатні - гарні номери машин індивідуальні

В даний час автовласники України мають право скористатися цікавою можливістю - придбати індивідуальні номери на машину у своє володіння. Гарні номери на авто, що виготовляються за індивідуальними замовленнями, носять назву «іменні номери». Гарні номери на авто можуть містити будь-яку не заборонену правилами буквено-цифрову комбінацію. Використовувати для створення номера можна букви латинського, російського та українського алфавіту.

Термін, протягом якого майстри виготовляють іменні номери на машину, становить 30 днів. Після закінчення цього терміну іменні номери на машину відправляються (або вручаються) власнику разом з листом з Держдепартаменту ДАІ, свідчать про закріплення за транспортним засобом. Оформляються іменні номери на автомобіль в МРЕВ. Туди автовласник повинен з'явитися для отримання нового техпаспорта, в якому нові, індивідуальні номери на авто, будуть внесені.

Держ номери іменні є додатковими, закріплюються за власником назавжди, але так само є можливість перезакрепіть красиві автономери за іншою особою.

Дані номери дійсні тільки на території України, при виїзді за кордон необхідно використовувати основні номерні знаки.

На іменних номерних пластинах присутній числовий код області в якій автомобіль числиться на обліку.

 

ПРИМІТКА ПРИКЛАД НОМЕРНОГО ЗНАКА ВАРТІСТЬ  
1 Іменні номери, базова вартість (3-и букви) Іменний номер базові 3-и символи 2400 грн Замовити номер
2 Вартість одного символу Іменний номер ціна однієї букви цифри або символу + 300 грн Замовити номер
3 Зображення на номері Автономер іменний із зображенням малюнком + 1200 грн Замовити номер
4 Нестандартний іменний номер Нестандартний іменний номер на машину + 1500 грн Замовити номер
5 Нестандартний іменний номер на машину + 2000 грн Замовити номер
6 Перезакріплення іменних номерів за іншим власником
1300 грн  

 

 

Правила формування написів на іменних номерах

ЗАБОРОНЕНО:
  • Будь-яка імітація держ номерів:
       "АА 4321 ВК", "111 22 ВТ" и т.п.;
  • Нецензурна лексика;
  • Зображення логотипів, гербів, прапорів;
ДОЗВОЛЕНО:
  • Кількість символів мінімум 3, максимум 8;
  • Латинські і кириличні букви і цифри;
  • Спочатку номера повинні йти букви;
  • Наявність картинки в правій частині номера;

 

 

Красиві автомобільні номери пропонує придбати ТОВ «Госномера»

Красиві автомобільні номери на машину - це простий і зручний спосіб, за допомогою якого автовласник України може наділити свій транспортний засіб винятковою особливістю. Круті номери на авто в своє володіння отримати нескладно - для цього потрібно або звернутися безпосередньо до менеджера компанії ТОВ «Госномера», або заповнити розміщену на сайті форму. Про те, скільки коштують блатні номери, автовласник дізнається з інформації, якою наповнено сайт. Автономери блатні - це відмінний спосіб самовираження. А ще блатні автомобільні номери являють собою помітні знаки успіху.

Ну, а на оголошення «продам красивий номер на авто» увагу звертати не варто, оскільки офіційного статусу пропоновані сторонніми особами номера не мають. У той час як продаж гарних номерів на авто, здійснювана ТОВ «Госномера», є повністю офіційною. У нас гарні номери купити можна за цілком доступною ціною. При цьому іменні номери України, які, виготовляються фахівцями нашої компанії, відрізняються чудовою якістю. В даний час придбання іменних номерів стало модним в середовищі автовласників України. У складанні таких номерів фантазія автовласників нічим не обмежується.


втрачених, пошкоджених

Вартість від 250 грн.
Термін 1 година

 

Оформити замовлення


квадратні авто номери

Вартість від 600 грн.
Термін 1 година

 

Оформити замовлення


індивідуальні держ номери

Вартість від 2400 грн.
Термін 1 місяць

 

Оформити замовлення

 

Отримати гарний номер на авто можна зручно і вигідно

Круті автономери стають все більш популярними останнім часом серед українських автовласників. Тому багатьох з них радує факт, що продаж блатних номерів на авто здійснюється компанією ТОВ «Госномера». блатні номери на машину наші фахівці роблять з використанням передових інноваційних технологій, працюючи при цьому на оснащеному сучасним обладнанням виробництві. Красиві держ номери на авто вигідно замовляти у наших фахівців тому, що вони мають всі необхідні атрибути захисту у вигляді штампа виготовлювача, світловідбиваючої плівки, а також голограми. Отримати гарний номер на авто власник машини може одним з декількох способів - вибравши з них найбільш зручний, він повинен зазначити його у формі заявки. Замовити іменні номери нескладно. Для того, щоб автомобільний іменний номер отримати у своє володіння, слід лише заповнити певної форми заявку і доповнити її сканами деяких документів. Для одних автовласників автомобільний іменний номер є запорукою успіху, для інших - необхідної для закріплення статусу річчю. У кожному разі іменні держ номери в даний час дуже актуальні. Заповнивши форму заявки на виготовлення іменних номерів на сайті ТОВ «Госномера», ви будете гарантовано захищені від підробки.

 

Поділитися:
Держномери 5 з 5 на основі 1 оцінок і 1 відгуків