Замовити іменні автономери купити гарний номер на машину - купити блатний номер на авто онлайн

Думка «куплю красивий номер» виникає у багатьох українських автовласників, оскільки індивідуальний автономер є відмінним способом самореалізації. На території України незвичні номери до застосування дозволені, а тому купити гарний номер цілком офіційно можна в ТОВ «Госномера». Після заповнення вами особливої форми замовлення чекайте дзвінка менеджера - він підтвердить зроблене вами замовлення. Потім той же менеджер уточнить в МРЕВ, чи вільний у вашому регіоні складений вами номер, і після цього буде підготовлений макет, а потім номер запустять у виробництво. Таким чином, блатні номери купити в нашій фірмі досить просто.

Якщо у Вас виникнуть проблеми з оформленням замовлення, тоді зверніться до нашого менеджера по телефону або просто напишіть на електронну пошту: info@gos-nomera.com.ua.

 

ВКАЖІТЬ БАЖАНИЙ НОМЕР АВТОМОБІЛЯ ЗГІДНО ПРАВИЛ *
ЗАБОРОНЕНО:
  • Будь-яка імітація держ номерів:
    "АА 4321 ВК", "111 22 ВТ" и т.д.;
  • Нецензурна лексика;
  • Зображення логотипів, гербів, прапорів;
ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:
  • Кіл-сть символів мінімум 3, максимум 8;
  • Латинські і кириличні букви і цифри;
  • Спочатку номера повинні йти букви;
  • Наявність картинки в правій частині номера;

ОПИС ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ВАРТІСТЬ
Наявність повнокольорового зображення на номері в крайньому правому місці Наявність зображення на іменному номері (в крайньому правому місці) +1200 грн
Нестандартний іменний номер
(невеликий відступ від дозволених правил)
Нестандартний іменний номер (невеликий відступ від дозволених правил) +1500 грн
Прискорена процедура реєстрації (до 10-ти днів) +2000 грн
Ім'я*:
Ваше місто*:
Адреса кур'єрської доставки по Києву: Вкажіть Ваше місто в Росії:
Ваш телефон*:
E-mail:

Коментар до замовлення:
Прикріпити копії документів:
Додати файл
- техпаспорт (обидві сторони),
- цивільний паспорт (сторінки перша, друга і прописка).
Докладніше

Вартість замовлення ? грн
Ваше замовлення успішно відправлено.
Ми перевіримо дані і зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Вашому замовленню присвоєно код: -
Загальна сума замовлення становить: - грн.
Посилання на рахунок фактуру: рахунок-фактура.
Під час відправки замовлення сталася помилка!
Перевірте форму замовлення і спробуйте ще раз.
Помилка, Ви не можете відправляти запити більше 5-ти разів на годину!
Помилка відправки файлу
Надсилаючи замовлення, Ви подтверджуєте точність усієї введеної інформації і погоджуєтесь з умовами користувальницької угоди
* - поля обов'язкові для заповнення

 

 

Гарні номери на авто купити вигідно пропонує ТОВ «Госномера»

Ідея «куплю блатні номери» може бути в наші дні втілена в життя цілком легально - за отриманням такого номерного знака слід звернутися в нашу компанію. Блатні номери купити в нашій фірмі можна без зайвого клопоту. Якщо необхідно купити гарний номер на машину, слід лише заповнити призначену для замовлення форму і це замовлення оплатити - все інше за вас зробить менеджер. Мрія «куплю красивий номер на авто» стане реальністю в короткий термін. Гарні номери купити в ТОВ «Госномера» можна дуже вигідно - і в ціновому відношенні в тому числі. Якщо вам необхідно блатні номери на автомобіль купити, звертайтеся до послуг нашої компанії - номерні пластини, що виготовляються на нашому виробництві, відрізняються особливо високою якістю, оскільки вони відповідають встановленим сучасними стандартами правилам.

 

Замовити іменні авто номери в ТОВ «Госномера» дуже просто

Мрія «куплю блатні номери на автомобіль» стане реальністю, яка радує серце, якщо ви звернетеся до послуг ТОВ «Госномера». Купити блатні номери на машину в нашій організації вельми просто. Купити блатний номер на авто бажають ті українські водії, яких до цього зобов'язує статус, а також ті, хто хоче зробити свій автозасіб ексклюзивним і неповторним. Круті номери на авто купити можна абсолютно легально, оскільки на території України такі номерні знаки до застосування дозволені. А щоб замовити блатний номер на авто, потрібно знайти на інтуїтивно зрозумілому нашому сайті спеціальну форму і заповнити її. Замовити іменні авто номера ви можете також, відвідавши офіс компанії - якщо ваше місце проживання знаходиться неподалік. Номерні знаки, запропоновані нашою фірмою, мають всі необхідні атрибути захисту.

 

Поділитися:
Держномери 5 з 5 на основі 1 оцінок і 1 відгуків