Вкрали номера автономери що робити - втратив держ номер що робити - вкрадені номери авто - крадіжка номерних знаків машини

Коли у автовласника вкрали номера Що робити? - Це перше питання, яке виникає в голові. Якщо автомобіліст втратив номера «Що робити» так само стає нагальним питанням. Це не проблема! Вкрали номери з машини - звертайтеся до послуг нашого ТОВ «Госномера». У разі, якщо власник автомобіля втратив держ номер що робити підкажемо йому ми. А потрібно для цього всього лише замовити дублікат номера, причому це робиться дуже легко і зручно. Автовласник, у якого номери зняли з машини, може, звичайно, звернутися і в ДАІ. Якщо вкрали держ номери, то працівники ДАІ повністю перереєстрували автомобіль, ця процедура буде клопіткою та фінансово витратною. Автовласникові потрібно буде спочатку отримати квитанції, після цього оплатити їх через банк, потім доставити свій автомобіль на оглядову площадку (там перевірять номери агрегатів), і тільки після цього він отримає нові номери і новий техпаспорт.

Відновлення втрачених номерів - це процес виготовлення дублікатів, які виробляються згідно: ДСТУ 25/88-94, ДСТУ 3650-1997, ДСТУ 4278-2004, ДСТУ 4278:2006, при цьому на готових номерах присутні всі необхідні системи захисту: штамп виробника, голограми і світловідбиваюча плівка.


Зауважимо, що крадіжка номерних знаків в Україні - явище не рідкісне. Якщо у вас вкрали номерний знак - ми зробимо для вас дублікат і доставимо замовлення найкращим чином. Втратили номерний знак України - відкривайте сайт ТОВ «Госномера» і заповнюйте заявку. Зробити це нескладно, оскільки інтерфейс нашого сайту доступний навіть для користувача-початківця. Заявку слід доповнити сканами документів. Автовласник, який втратив номер від машини, повинен додати до заявки скановані копії посвідчення особи, а так само документа, що підтверджує приналежність йому транспортного засобу. Питання «Як відновити втрачений номер» вирішується дуже просто. Вкрадено українські номери авто – замовляйте дублікат в компанії «Госномера». Ми не тільки виготовимо для вас нові номери (при цьому ви оплатите лише номери і доставку), але і відправимо їх вам тим способом, який ви вкажете в заявці.

 


втрачених, пошкоджених

Вартість від 250 грн.
Термін 1 година

 

Оформити замовлення


квадратні авто номери

Вартість від 600 грн.
Термін 1 година

 

Оформити замовлення


індивідуальні держ номери

Вартість від 2400 грн.
Термін 1 місяць

 

Оформити замовленняЧому варто замовити відновлення вкрадених номерів у нашої компанії

Крадіжка номерів - досить поширене явище. Вкрали держ номер «Що робити» - ставлять запитання автовласники. Про те, де шукати вкрадені номери, не знають навіть працівники ДАІ, як правило, вкрадені номери знайти просто нереально. Тому той автовласник, який втратив авто номер, змушений клопотатися про переоформлення техпаспорта. Вкрали автомобільні номери - можете звернутися в ДАІ, але це буде коштувати вам не тільки витрачених фінансових коштів, але і втрати нервових клітин. Тому досвідчений автовласник, якщо він втратив номер автомобіля, звертається за його дублікатом в ТОВ «Госномера». Тому що наша команда знає, як відновити вкрадені номери - для цього потрібно просто виготовити дублікати.

 

ДАІ не виготовляють дублікати держ номерів, а проводять тільки процедуру перереєстрації авто.

 

Для того, хто втратив автомобільний номер, ми виготовимо дублікат на інноваційному обладнанні, з дотриманням усіх вимог ГОСТ. Автовласник, який втратив реєстраційний номер, може бути впевнений, що дублікати мають повноцінний захист від підробки у вигляді голограми, штампа виробника та світловідбиваючої плівки. Про те, де ховають вкрадені номери, ви не дізнаєтеся все одно, тому замовити дублікат набагато простіше, ніж витрачати час на пошуки. Особливо марний пошук в тому випадку, коли номери вкрали в іншому регіоні України. Наша компанія бере під свою відповідальність виготовлення загублених номерів і веде свою діяльність з максимальним дотриманням інтересів замовників. Буває так, що вкрали номера в іншому місті залишили записку, але знайти свої номери ви не зумієте все одно. Замовляйте відновлення вкрадених номерів нашої компанії - легко замовити, легко оплатити, легко отримати. Замовлення доставляються кур'єрською службою. А оплатити можна банківським переказом або за допомогою Приват 24.

 

 

Поділитися:
Держномери 5 з 5 на основі 2 оцінок і 2 відгуків