Відновлення автономерів - реставрація держ номера заміна авто номерів - відновити поміняти номерний знак машини

У наші дні для українського водія, який втратив свої автономери з різних причин (втрата, пошкодження, крадіжка) відновлення номерів автомобіля серйозною проблемою стає лише тоді, коли автовласник звертається до МРЕВ. Тоді йому доведеться бути учасником клопіткої процедури переоформлення номерів і платити не тільки за відновлення держ номера, але так само і за їх переоформлення. Між тим, є більш просте рішення цієї задачі: коли стає необхідною заміна номерних знаків України, на допомогу приходить наше підприємство - ТОВ «Госномера». Деякі автовласники, у яких номер пошкоджений, думають, що реставрація номерів допоможе повернути номерним пластинам колишній вигляд. Тим часом фарбування номерів (а саме в цьому часто полягає реставрація) на якості номерної пластини відбивається досить негативно. Оскільки така реставрація держ номера позбавляє номерну пластину необхідних елементів захисту від підробки, до них відносяться голограма, штамп виготовлювача і світловідбиваюча плівка.

Відновлення номерів - це процес виготовлення дублікатів, які виробляються згідно: ДСТУ 25/88-94, ДСТУ 3650-1997, ДСТУ 4278-2004, ДСТУ 4278:2006, при цьому на готових номерах присутні всі необхідні системи захисту: штамп виробника, голограми і світловідбиваюча плівка.


ТОВ «Госномера» пропонує вам замовити відновлення номерних знаків для того, щоб у майбутньому не мати проблем з ДАІ. Заміна номера авто - варіант оптимальний і доцільний. Зараз поміняти номерний знак в Україні дуже просто - заходите на наш сайт, оформляєте заявку, робите скани документів, і незабаром після оплати Ви отримаєте нові номери. Ми пропонуємо не клопітке і зручне відновлення автомобільних номерів українським автовласникам. Замовивши відновлення автомобільних номерів, ви отримаєте нові номерні пластини за допомогою будь-якого - вигідного для вас - варіанту доставки. І з новим номером зможете їздити спокійно - він буде не тільки якісним, але і захищеним і виконаним згідно ДСТУ.

 


втрачених, пошкоджених

Вартість від 250 грн.
Термін 1 година

 

Оформити замовлення


квадратні авто номери

Вартість від 600 грн.
Термін 1 година

 

Оформити замовлення


індивідуальні держ номери

Вартість від 2400 грн.
Термін 1 місяць

 

Оформити замовленняВідновлення втрачених номерів компанією ТОВ «Госномера»

Наша компанія здійснює відновлення українських автономерів, для цього потрібно лише заповнити на сайті заявку і зробити копії посвідчення особи (права або паспорт) і документа, що свідчить про приналежність вам транспортного засобу (техпаспорт). Якщо ви водите машину за дорученням і вам необхідно відновлення авто номерів, довіреність на водіння теж потрібно відсканувати. У разі, коли номери пошкоджені, фарбування держ номера - захід дуже ризикований: проблеми з ДАІ будуть неминучі, оскільки фарбування позбавляє номерні пластини таких засобів захисту від підробки, як штамп виготовлювача, світловідбиваюча плівка, а також голограма. Майте на увазі, що ремонт автономерів - захід фінансово затратний, але ваші гроші будуть витрачені марно. Тому що реставрація автомобільних номерів - це всього лише фарбування.

 

Фарбування (реставрація) номера це порушення ДСТУ та правил ДАІ та загрожує штрафом автовласникові.

 

Ми ж пропонуємо вам відмовитися від такої невигідної справи, як реставрація автономерів і зробити заявку на відновлення номерних пластин. Рішення відновити номери на авто за допомогою нашої компанії буде вельми грамотним. Замовивши відновлення загубленого держ номера, ви отримаєте номерні пластини (дублікати), які повністю захищені від підробки і мають відмінну якість. Оскільки на нашому виробництві номери виготовляються з використанням передових технологій. Ми пропонуємо також відновлення загублених номерів - отримати їх можна, використовуючи зручний варіант доставки.

Потрібна заміна автономерів - немає проблем! Оплатити нові номерні пластини ви теж зможете без проблем. Замовляючи відновлення вкрадених номерів в Україні, оплату можна провести за допомогою банківського переказу або на картку. І не забувайте про те, що виготовлення дублікатів захід набагато більш надійніший, ніж відновлення номерних пластин (реставрація авто номерів), яка загрожує проблемами з ДАІ.

 

Поділитися:
Держномери 5 з 5 на основі 1 оцінок і 1 відгуків